Jak začít se cvíčením…

Posilovací stroje a suplementy mají dnes k dispozici vyznavači kulturistiky a fitness. Otázka však zní: Které z nich si však vybrat, aby nám pomohli vybudovat vytouženou muskulaturu? Proto přijde vhod přehled těch doplňků výživy (suplementů), vypracovaný podle seriózních výzkumů, které pomáhají anabolizovat svaly a tak podporují jejich růst v závislosti na výživě a cvičení.

Jak zvýšit hladinu testosteronu

Testosterón dělá muže mužem. Bez něj by sexy žena s námi ani nepohnula, neměli bychom svalovou hmotu ani sílu a ztratili bychom motivaci a koncentraci. Přišli bychom o ten největší rozdíl, který nás muže odlišuje od žen. Prirozená hladina testosteronu u muže s věkem neustále klesá. Může za to dnešní doba, stresem uspěchaný způsob života a také vysoká koncentrace ženských hormonů všude kolem nás, které přijímáme do svého těla. Když máte pocit, že v některé oblasti necítíte rovnováhu, možná máte nízkou hladinu testosteronu.

Existuje množství doplňků na zvýšení testosteronu a jedním z nich jsou testosteronové tabletky. Pokud se nebavíme o injekcích s testosteronem, které jsou dostupné pouze na předpis, na výběr máte volňedostupné přípravky, které fungují stejně efektivně. Testosteron je nejdůležitější mužský hormon, který má neprávem špatnou pověst. Agresivita je totiž důsledkem testosteronu. V dnešní společnosti nesnášenlivost, v minulosti však lidstvu umožňovala přežít před ochranou nepřátelských kmenů či zvířat. V současnosti je testosteron odpovědný za naši sexuální touhu a přenos našich genů pro další generace. Vaše nálada, koncentrace, tloušťka vašeho hlasu, fyzická síla, objem svalové hmoty – to vše jsou projevem správné hladiny testosteronu.