Správná svatební hostina si žádá velký sál!

Velký sál je nezbytností v okamžiku, kdy připravujete skutečně pompézní svatbu. Kdo by si také přál, aby se o tomto slavnostním dni cítili svatební hosté jako sardinky v konzervě? Najít vhodný sál ovšem není úplně jednoduchý úkol! Svatebčané z okolí Brna mohou být naštěstí v tomto ohledu klidní, protože tyto požadavky splňuje rodinný Hotel Gregor v Modřicích!

Svatební obřad lze realizovat přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti

Ještě před samotnou svatební hostinou ve velkém sále hotelu je oficiální stránku svatebního obřadu možné uskutečnit v kostele svatého Gotharda, případně i v obřadní síni a nádvoří Městského úřadu Modřice v blízkosti Hotelu Gregor. Je jen nutné, aby si termín konání svatebního obřadu zajistili snoubenci sami na matrice Městského úřadu v Modřicích. V nedalekém sále pak může vypuknout to pravé svatební veselí, přičemž na přání novomanželů nebude při příchodu ke svatebnímu stolu vynechána žádná tradice, jež bývá při svatbách zvykem.

Velký sál Hotelu Gregor se nezalekne ani početné svatby!

Velký sál s kapacitou okolo 200 hostů je dostatečnou zárukou toho, že si svatebčané budou moci zvolit uspořádání stolů podle svých představ a současně zůstane dostatek prostoru i pro volnou zábavu, tanec a rautové pohoštění. Tabule do tvaru U je na základě bohatých zkušeností hotelu se svatebními hostinami doporučována pro svatby, jichž se zúčastní okolo 80 hostů. Uspořádání stolů vedle sebe umožní pohodlnou účast i zmiňovaným 200 svatebčanům. Nelze se divit, že velký sál bývá využíván i při konání jiných oslav a reprezentativních konferencí.

Hotel Gregor obstará i živou hudbu a zábavného konferenciéra

Chtěli byste mít v sále živou hudbu a nevíte, koho by bylo ideální oslovit? Zaměstnanci Hotelu Gregor ochotně pomohou se zajištěním živé kapely i konferenciéra, který přispěje k tomu, aby se na svatbě nikdo nenudil. Samozřejmostí je i možnost zapůjčení audiovizuální techniky.

Svatebčané mohou využít kromě velkého sálu i útulný salonek

Velký sál Hotelu Gregor je vytápěný a klimatizovaný, takže tu je možné pořádat svatby v jakémkoli ročním období. Kromě sálu je hostům k dispozici i menší salonek s kapacitou 50 osob, v němž jsou tabule do tvaru T doporučeny pro 26 hostů a tvaru U pro 40 hostů.

Svatebčané mohou v Hotelu Gregor přenocovat v moderně vybavených pokojích

Po zdařilé hostině v sále Hotelu Gregor se zpravidla jen málokomu chce domů! Proto se jako ideální řešení jeví využít nabídky 12 dvoulůžkových, 2 třílůžkových pokojů a jednoho apartmánu. Svatebčané se rozhodně nemusí obávat nějakého spartánského prostředí, protože pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, WIFI, LED TV a pro nepolepšitelné workoholiky je k dispozici i pracovní stůl. Snoubenci pak mohou strávit svatební noc ve svatebním apartmánu zdarma!