Šaty nejen pro těhotné

Ženy se konečně přestali stydět za oblejší tvary. Mnohé už upouštějí od honby za postavou modelky a zůstávají věrné sexy křivkám. Tomuto trendu nasvědčují nejen herečky, které přestaly lpět na všelijakých dietách, ale i modelky z řady moletek, které se letos objevily při představování některých značek. Inspirovaný touto novinkou, vám dnes představíme pár vychytávek z takové linie.

Když máte nějaké to kilo navíc, neznamená to, že se musíte oblékat do nadrozměrných kousků připomínajících pytel. Vypadat úžasně, se dá i s takovou postavou. Stačí si věřit a prezentovat to nejkrásnější na vás.

Některé boubelky se mylně domnívají, že by se měli úplně vyhýbat šatům. Ve světě momentálně letí květinový vzor. Vhodný je spíše na denní nošení. Vsaďte na něj i na podzim, stačí model doplnit hrubšími silonkami. Aktuálně se také nosí společenské šaty pro plnoštíhlé s užším pasem, s použitím opasku, srdíčkový dekolt a vkusné bolerko.

Dámy kypřejších tvarů by měly, co se týče jejich šatníků dodržovat několik zásad, které jim pomohou vylepšit vzezření. První chybou, kterou dělají, je špatně zvolená velikost. Nekupujte ani menší čísla, ve kterých budete vypadat jako napasovaná, ale ani mnohem větší oblečení, které vás zcela deformuje. Pokud se chystáte na ples tak Vám doporučujeme šaty nejen pro těhotné. Najdete zde mnoho překrásných a vkusných modelů, se kterými okouzlíte celý sál.

Zbavte se dojmu, že černá zeštíhluje a pusťte do svých skříní více barev. Tmavé barvy ano, ale v kombinaci se světlejšími odstíny. Nekupujte si ani páskované oblečení, které vás bude ještě více rozšiřovat. Dbejte zejména na dobrý střih, který dokáže hodně zakrýt.

Díky stránce eleganter, najdete to, po čem toužíte. Vybrat si můžete s desítek modelů, které padnou všem ženám.

 

Doufáme, že jsme Vám poradili a vy si tak vyberete ty pravé šaty, po kterých toužíte.