Pánské košile

Pánské košile se staly v posledních několika letech velmi oblíbené. Může za to především jejich vzhled a elegance. Navíc se staly synonymem pro společensky zaměřeného muže, který si svůj život bez košile může jen těžko představit. Není proto divu, že největší pokrok byl zaznamenán zejména u kvality. V zásadě potom můžeme košile rozdělit na pánské košile s krátkým rukávem a pánské košile s dlouhým rukávem.

Kromě toho ale ještě existují tři základní typy pánských košil: formální, business a volnočasové. Pojďme se teď zaměřit na volnočasové. Jak už z názvu opět vyplívá, u těchto košil máme při jejich výběru větší volnost, což samozřejmě platí i při jejich nošení. Jinak řečeno volnočasové košile jsou ideální volbou pro muže, kteří rádi nosí košile i při neformálních událostech. Co je u těchto košil nejdůležitější, je fakt, že nepodléhají žádným pravidlům.

Výběr je pouze na Vás a na tom, jak moc upustíte uzdu Vaší fantazii. Můžete vybírat z různých barev, potisků a vzorů. Tyto košile se nosí zpravidla bez kravaty. Dalším plusem je i možnost kombinovat s volnočasovými kalhotami nebo riflemi. Naopak své kouzlo skrývají v detailech, mezi které patří například náprsní kapsička, ozdobné knoflíčky na límci nebo lemování v kontrastní barvě.