Category Archives: Móda

Dámské móda na zimní období

Ženy by se o sebe měli starat v každém věku. Nezáleží na tom, jestli máte 20 nebo 50 let, krásná můžete být vždy – stačí alespoň trochu znát módní trendy, své přednosti a bude z vás hotová bohyně. Dámské oblečení je mnohem pestřejší a zajímavější než to pánské. Výběr je neskutečně široký a každá dáma si v obchodě s oblečením snadno najde to své.

Při oblékání je nesmírně důležité nesnažit se mermomocí něco nebo někoho kopírovat a mít svůj vlastní styl. Buďte...

Read more

Šaty nejen pro těhotné

Ženy se konečně přestali stydět za oblejší tvary. Mnohé už upouštějí od honby za postavou modelky a zůstávají věrné sexy křivkám. Tomuto trendu nasvědčují nejen herečky, které přestaly lpět na všelijakých dietách, ale i modelky z řady moletek, které se letos objevily při představování některých značek. Inspirovaný touto novinkou, vám dnes představíme pár vychytávek z takové linie.

Když máte nějaké to kilo navíc, neznamená to, že se musíte oblékat do...

Read more

Pánské košile

Pánské košile se staly v posledních několika letech velmi oblíbené. Může za to především jejich vzhled a elegance. Navíc se staly synonymem pro společensky zaměřeného muže, který si svůj život bez košile může jen těžko představit. Není proto divu, že největší pokrok byl zaznamenán zejména u kvality. V zásadě potom můžeme košile rozdělit na pánské košile s krátkým rukávem a pánské košile s dlouhým rukávem.

Kromě toho ale ještě existují tři základní typy pánských...

Read more

Svetr jako vhodný dárek pro manžela

Muži často hledají elegantní oblečení, které bude zároveň působit uvolněně a dá jim jistou svobodu. V takovém případě se vyplatí pořídit si svetr. Jde o druh oděvu, který lze použít téměř k čemukoliv. Záleží samozřejmě na tom, jaký typ svetru zvolíte, protože neexistuje pouze jediný. Pánské svetry se vyrábí v několika základních typech, takže si vybere snad úplně každý. Milovníci klasiky a konzervativnější jedinci si nejspíše pořídí pánské pulovry. Obdobnou...

Read more

Jak si vybrat svatební boty

Krásné bílé svatební šaty ze skládaných sukní a k tomu vyleštěné černé holínky. To nezní moc dobře, že?

Tento malý příklad ukazuje, jak je výběr detailu, jako jsou svatební boty důležitý. Apropo, detail – pokud budou boty dobré, pouze doplní krásný celkový dojem, ale pokud budou špatné, úspěšně Vám zkazí celý den.

Tak jako vždy

Experimenty jsou fajn věc – ve chvíli kdy na ně máte čas, možnost a klid přijmout i alternativu, že mohou dopadnout špatně. Totéž platí...

Read more

Kombinace barev, které ladí: Ještě jste jejich nevyzkoušeli?

Tuto sezónu jsou absolutním “must have” barevné kombinace, které zde už dávno nebyly. Nenechte si je ujít, protože jsou svěží, elegantní, sofistikované a i veselé. Přesně jako vy! Už jen pár posledních jarních týdnů a příchozí léto bude prostě ve znamení těchto barevných kombinací. Chcete vypadat in? Tak právě každé letní dámské oblečení musí obsahovat tyto barvy.

Nemějte obavy z barev a odstínů, které běžně nenosíte. Nejedná se o žádné šílené výstřelky. Právě...

Read more

Kvalitní dámské sportovní oblečení

Chystáte se někam ven – na procházku, turistiku či zasportovat si? Určitě není na škodu, pokud si vyberete vhodné dámské outdoor oblečení, které má i potřebné vlastnosti k tomu, aby Vás ochránilo před případnými nástrahami počasí, či ve kterém se budete cítit skvělé i při větší zátěži.

Pojďme však pěkně po pořádku.

Vrchní vrstvou by měla být i ve Vašem případě dámské sportovní bundy, které mají nepromokavé vlastnosti a střihově dokonale sednou na Vaši postavu....

Read more

Těhotenské kabáty

Ženy, které budou těhotné během podzimu a zimy, si musí zajistit, aby každý den byly v teple. V tuto chvíli často budeme chodit na krátké procházky po městě, které nám zlepší náladu. Čerstvý vzduch velmi dobře ovlivňuje naše myšlenky. Většinou si potřebuje provětrat hlavu od negativních myšlenek a změnit je na pozitivní. V dnešním článku si něco povíme o těhotenském oblečení.

Přesněji řečeno, máme na mysli krásné těhotenské kabáty, které jsou k dispozici v mnoha...

Read more

Aj v tehotenstve môžete byť trendy

Obávate sa, že v tehotenstve nebudete krásna a sexi? Vedzte, že tieto obavy zbytočné. Počas tehotenstva je snáď každá žena krásna, a ak si vyberiete správne tehotenské oblečenie, bude radosť sa na vás pozrieť.

Slušivá tehotenská móda

Súčasná tehotenská móda nie je rozhodne nudná. Už takmer nepamätáme doby, kedy si tehotné ženy obliekali nevzhľadné vrecové šaty, ktoré mali zakryť všetky tehotenské nedostatky. Dnes už nemá tehotenské oblečenie obrovské, nevzh...

Read more

1 těhotenské tričko na 20 různých způsobů

Jak dlouho jste dnes ráno stáli před skříní? A kolikrát jste si povzdechli, že si na sebe nemáte co obléct? Tento věčný problém většiny žen je dobře známý, ale my kromě dávky pochopení přinášíme i řešení.

Spočívá v kombinování, které nemá takové omezené možnosti, jak by se na první pohled mohlo zdát. Například takové obyčejné bílé těhotenské tričko má “xy” možností, jak ho obléci. Že vy vidíte jen tu sportovně-ležérní? Velmi rychle vás vyvedeme z omylu.

Ke...

Read more