Kvalitní dámské sportovní oblečení

Chystáte se někam ven – na procházku, turistiku či zasportovat si? Určitě není na škodu, pokud si vyberete vhodné dámské outdoor oblečení, které má i potřebné vlastnosti k tomu, aby Vás ochránilo před případnými nástrahami počasí, či ve kterém se budete cítit skvělé i při větší zátěži.

Pojďme však pěkně po pořádku.

Vrchní vrstvou by měla být i ve Vašem případě dámské sportovní bundy, které mají nepromokavé vlastnosti a střihově dokonale sednou na Vaši postavu. Pokud je bunda v některých místech zdvojená či až ztrojená, má to vliv na její prodyšnost. Oblíbené jsou především umělé zipy, které jsou na rozdíl od kovových použitelné i během minusových teplot. Nezbytným “vybavením” bundy jsou i kapsy, tak na telefon či doklady, jakož i další nezbytnosti, které musíte mít u sebe. Límec i kapuce musí vytvořit dokonalý ochranný štít i v případě, že je venku silný nárazový vítr či intenzivní déšť. U kalhot mluvíme také zejména o jejich funkčnosti – tedy ochranné, kterou Vám poskytují.

Spodní vrstva je standardně tvořena tričkem, v případě sportu či turistiky nejen během zimy je to termoprádlo. To má význam během léta v podobě lepšího odvádění vlhkosti a během zimy zase skvěle zahřeje a vytvoří jakousi teplotní bariéru. Všechny produkty jako outdoorové bundy, goratexové bundy, běžecké kalhoty najdete v nabídce eshopu monturashop.cz. Toto zboží je navrženo tak, aby se v nich ženy cítili velmi komfortně a jejich nošení bylo pro ně příjemné.

Neodmyslitelnou součástí každého dámského oblečení je i samotný design – barva, vzory či střih. Černá zda všechny ostatní tmavé barvy dokážou opticky postavu zúžit, naopak ve světlejších barvách dokážete více vyniknout. Je však sporné, zda je příliš světlá barva vhodná řekněme i do přírody.