Kombinace barev, které ladí: Ještě jste jejich nevyzkoušeli?

Tuto sezónu jsou absolutním “must have” barevné kombinace, které zde už dávno nebyly. Nenechte si je ujít, protože jsou svěží, elegantní, sofistikované a i veselé. Přesně jako vy! Už jen pár posledních jarních týdnů a příchozí léto bude prostě ve znamení těchto barevných kombinací. Chcete vypadat in? Tak právě každé letní dámské oblečení musí obsahovat tyto barvy.

Nemějte obavy z barev a odstínů, které běžně nenosíte. Nejedná se o žádné šílené výstřelky. Právě naopak, přinášíme vám příjemné a oku ladící barevné kombinace, po kterých můžete sáhnout nejen do práce, ale i ve volném čase. A samozřejmě hodí se, jak na dovolenou, tak i na příjemný letní flirt.

Korálová a melounová

Vážně? Ano, příjemná barevná kombinace, kterou v tyto dny často vídat i na červených kobercích. Hvězdy nejvyššího rangu jsou s námi zajedno – v těchto barvách rozhodně upoutáte pozornost!

Světle modrá a baklažánová

Světlejší než hajní obloha a temně tmavá lilková barva jsou ideální kombinací, a to nejen na byznys mítink. Nechte se inspirovat nápaditou barevností 70. let a užívejte si!

Žlutohnědá & oranžová

Než tuto dvojici totálně zavrhnete, dejte jí šanci! Vždy když chcete upoutat pozornost a dodat svému vzhledu více autority, toto je cesta, kterou se vydat. Větší kousky oblečení laďte do žlutohnědé až tmavší béžové či tělové barvy. Menší, ale výraznější kousky či doplňky naopak do oranžové. Výsledek vás mile překvapí! S touto kombinací nejlíp ladí dámské plavky.

Kobaltová s broskvovou
Rozhodně kombinace vhodná nejen na horké letní dny. Ideální alternativa pokud se neumíte vzdát džínoviny. Oblečení pro ženy v kobaltové v kombinaci s jemnou broskvovou halenkou budou absolutním eye-catcher.

V letošní sezóně bude in oblečení od firmy tommy hilfiger denim, které se zaměřuje na mladší skupinu odběratelů, protože toto oblečení má modernější charakter.