Jak vybrat termín svatby

První myšlenka, která proběhne myslí každé ženy, která byla partnerem právě požádána o ruku, je, jak, kdy a podle jakého klíče, vybrat ten nejvhodnější termín pro vlastní svatbu. Pro ​​někoho to je věc nepodstatná, pro jiného jen zčásti. Někdo dává přednost zapamatovatelnosti přes datum již existujícího výročí v rodině, další upřednostní náhodnost, realitu, zda romantiku nebo sentimentalitu.

Pragmatičtí a racionální založení lidé si vlastní datum svatby vyberou poměrně rychle a snadno. Nejprve určí jeho přibližný termín, a následně si položí i otázku typu “jak dlouhou dobu bude potřebný pro důkladné přípravy a organizaci svatby“. Pak prvotní termín, malým posunem, mírně poopraví, a začnou se skutečnými přípravami a uveřejněním pozvánek.

Při hledání vhodného data, se však najdou i tací, co obrátí svou pozornost směrem k předurčení vlastních osudů, k astrologii, magii čísel, dávným pověrám …

Každý z nich, někde v koutku duše, však prahne po vhodné odpovědi, která by, právě při tomto důležitém životním kroku, potvrdila správnost jeho rozhodnutí.