Casinoa vs. hrací automaty

Každého správného hráče již od nepaměti trápí jedna a tatáž otázka – jak porazit hrací automat a jak v hracím automatu vyhrát velké peníze.

Pokud někdo nyní čeká, že mu v následujících řádcích přineseme postup, který mu zaručí, že pokud si sedne za nejbližší výherní automat, tak se z něj okamžitě stane milionář, musíme ho zklamat – takový postup, respektive metoda neexistuje a kdyby i existovala, určitě se s ní nikdo nebude veřejně chlubit na internetu.

Pokud Vás zajímá toto téma, tak doporučujeme si přečíst tento článek.

Výherní automaty jsou výborným způsobem, jak se rychle, jednoduše a příjemně zabavit. Pokud se vám bude dařit, tak si dokonce můžete finančně přilepšit a odcházet z kasina s větší částkou peněz, než s jakou jste do něj přišli.

Co však dělat, pokud nemůžete hrát hrací automaty o peníze nebo z různých důvodů nechcete hrát s penězi? V tom případě určitě vyzkoušejte hrací automaty zdarma! Pokud si zahrajete automaty zdarma, tak vám nehrozí žádná prohra a můžete se zabavit jakkoliv jen chcete.

Základním rozlišovacím znakem při hracích automatech je počet válců. Výherní automaty obvykle dělíme na tříválcové a pětiválcové. Online hrací automaty mají ve srovnání s těmi skutečnými mnohem vyšší návratnost sázek, a to až 97%. Pro doplnění informace, při reálných výherních automatech je návratnost resp. šance, že vyhrajete přibližně na úrovni 80%.

Matematika je to jednoduchá, znamená to, že když vsadíte € 10, zpět dostanete jen € 8, zatímco v online kasinu € 9,70, což znamená, že i když nevyhrajete, vůbec nepřijdete o hodně peněz! Při srovnání možného zisku a rizika prohry v online kasinu s reálným kasinem je evidentní, že rozhodnout se vyzkoušet si hrací automaty v online kasinu je ta správná volba!