1 těhotenské tričko na 20 různých způsobů

Jak dlouho jste dnes ráno stáli před skříní? A kolikrát jste si povzdechli, že si na sebe nemáte co obléct? Tento věčný problém většiny žen je dobře známý, ale my kromě dávky pochopení přinášíme i řešení.

Spočívá v kombinování, které nemá takové omezené možnosti, jak by se na první pohled mohlo zdát. Například takové obyčejné bílé těhotenské tričko má “xy” možností, jak ho obléci. Že vy vidíte jen tu sportovně-ležérní? Velmi rychle vás vyvedeme z omylu.

Ke kalhotám ik sukni
zapravit bílé tričko do džínsů a nazout si pohodlné baleríny je jistotou většiny z nás. No co takový večerní, kancelářský nebo party look? I v těchto případech nebudete s bílým tričkem vůbec vedle. Udělejte tu správnou kombinaci a tento nesmrtelný kousek našich šatníků se velmi rád přizpůsobí.

těhotenské tričko

těhotenské tričko

Se skinny kalhotami máte trendy styl, s rozšířenými brnká na strunu aktuálních trendů i závanu let 70-tých. S miniskňou podtrhují hravost, dlouhý sukňový model zase perfektně sedí všem ženám milujícím maxi. Bílé těhotenské tričko polehounku obléknete i pod sako s elegantním základem a zkombinujete ho is Drsňačky kůží. Detailům dodávajpcim punc vašemu výběru jsou boty. vyšší, nižší nebo absolutně ležérní, udáte nimi směr, který je dnes tím vaším.

Základem všech kombinací, které si můžete prohlédnout v galerii pod článkem je zmíněné bílé tričko – dobře střižené, bez potisku a téměř nenápadné. Svou neutrální barvou a klasickým vzezřením však perfektně sedí do každého jednoho stylu, který si zvolíte. Je doslova přizpůsobitelné a rádo se nechá “pomalovat” tím, co si k němu obléknete. Proto ho kombinujte klidně i několikrát v týdnu, má totiž mnoho tváří. Nikdy není okoukané a věřte nebo ne, těhotenská móda se hodí každé z nás.